U jaké banky si vzít hypotéku

30. srpen 2017

Poradíme, kde získat nejvýhodnější hypotéku.
Specializujeme se na zprostředkování hypoték. Díky svým zkušenostem jsme schopni nabídnout klientovi financování ušíté přímo na míru. U bank máme dojednané slevy, které rádi poskytneme.

Standardní financování

Pokud máte naspořeno minimálně 10 % z ceny nemovitosti, máte stabilní příjmy, máte dobrou historii v registrech, pak můžete získat finance na bydlení od všech bank na trhu. Největší podíl na trhu má Česká spořitelna, Hypoteční banka a Komerční banka. Tyto banky také poskytují dostatečné slevy na to, aby oslovili nejvyšší počet klientů, mají rychlé a propracované procesy schvalování. Vhodné je uvažovat o své domácí bance, kde máte vedený běžný účet. Někdy poskytne výhodnou nabídku jedna z nízkonákladových bank např. mBank.

Nestandardní situace

Pokud však potřebujete financovat nestandardní situaci, nemáte dostatečnou bonitu či horší historii v registrech, zde může být dostatečný prostor pro některou z menších specializovaných bank. 
Ve všech případech vám dobrý poradce na financování dá přidanou hodnotu v porovnání hypoték na trhu, může vám zajistit výpisy z katastrů, vyběhá vám spousty papírů a tím ušetří čas. Naše služby jsou určeny jak pro klienty, kteří řeší standardní i nestandardní situace, každému máme co nabídnout. Po vyplnění formuláře doporučíme banku, kde si vzít hypotéku. Konkrétní nabídku zašleme emailem.

Zadat poptávku Kalkulačka

Did you like this article? Share it!

  
  

Potřebujete půjčku na bydlení, podnikání nebo jinou potřebu?

Zadat poptávku

Nezávazně a bezpečně.

Související články z webu

25. červenec 2019
Bouráte starý dům? Nezapomeňte na tyto povinnosti

K demolici starého domu je třeba vyřídit řadu dokladů a povolení, bez nichž se do bourání nemůžete pustit. Abyste se vyhnuli problémům s úřady a případné pokutě, musíte před demolicí vyřídit následují

22. leden 2018
Jak se řeší hypotéka při rozvodu?

Hypotéka je jedním z nejvýznamnějších rozhodnutí v životě, jelikož se jedná závazek na mnoho let. I zde může nastat celá řada komplikací, jednou z nich je rozvod. Manželé, kteří si pořídili hypotéku,

19. březen 2018
Je možné refinancovat hypotéku bez doložení příjmu?

Od loňského prosince jsou banky při poskytování úvěrů bez doložení příjmů opatrnější. Oko při refinancování někdy zamhouří jen v případech, kdy klient hypotéku dosud řádně a včas splácel.