Už jste se pevně rozhodli, že přestanete cpát peníze do cizího podnájmu a začnete si užívat život ve vlastním bydlení. Zjistili jste si, co všechno pro získání hypotéky musíte udělat, a ověřili si, že na to máte, sehnali jste si pozemek / dům / byt.  Ale co teď?

Zadat poptávku

Hypoteční úvěry poskytuje spousta a ještě víc institucí a vy nevíte, kam zajít. Už se vám dělají mžitky před očima, když si představíte, že byste měli obcházet všechny banky a pamatovat si, kde vám co nabídli, a jak by se podle toho odvíjela vaše budoucnost.

Každý má ale jiné možnosti, jiné požadavky a nelze pro všechny stanovit jednu obecnou radu, i když se ví, že všichni nejvíce touží po co nejlepší úrokové sazbě. Výslednou cenu hypotéky pak stejně stanovuje i řada dalších parametrů (váš vklad, délka fixace, doba splácení, bankovní produkty, poplatky, atd.), takže není radno vybírat si zbrkle banku jen podle momentální úrokové sazby, ačkoliv to je věc velmi důležitá.

Hypoteční úvěry si můžete porovnat

Naštěstí v dnešní době už není nic jednoduššího, než si nabídku hypoték zdarma porovnat v teple domova již za pár minut. Do hypotečního srovnávače zadáte vámi požadovaná kritéria a pak na jednom místě uvidíte přehled nabídek, ze kterých si můžete dle přesných výpočtů nezávazně vybrat tu pro vás nejvíce optimální. Z našich stránek se pak také jednoduše dozvíte, jak dál pokračovat.

Hypoteční kalkulačka srovnává hypoteční úvěry podle dotazníčku, kde vyplníte následující: účel hypotéky, obnos, který si chcete půjčit, kupní cenu nemovitosti, jak dlouho chcete splácet a dobu fixace.

Umíme porovnat hypotéku těchto bank: Česká spořitelna, ČSOB banka, Equa bank, Expobank, FIO banka, Moneta bank, Hypoteční banka, Komerční banka, mBank, Oberbank, Raiffeisenbank, Sberbank, Unicredit, Wüstenrot, Českomoravská stavební spořitelna - liška, Modrá pyramida, Buřinka a také AKCENTA.
Zadat poptávku