Jak to celé funguje

1. Zadáte poptávku - do formuláře pečlivě doplňte údaje. Je důležité vyplnit co nejvíce údajů. Potřebujeme je k tomu, abychom mohli z údajů vyhodnotit vaši situaci a navrhnout nejlepší variantu.
2. Pro každou smlouvu vyjednáváme v bance individuální podmínky - snažíme se klienta kontaktovat v co nejkratší možné době. Operátor s vámi ověří údaje, můžete se ho ptát na otázky, která vás zajímají. Současně vyhodnotí, jaká banka bude pro váš záměr nejlepší a zašle nabídku na email. V některých případech obdržíte nabídku do několika minut, ve složitějších případech může vypracování nabídky trvat delší dobu. Vše se dozvíte při hovoru s operátorem.
3. Zpracování hypotéky - po odsouhlasení nabídky se hypotéka začne vyřizovat. Hypotéku bude vyřizovat buď náš poradce popřípadě pracovník banky.

Nic neskrýváme. Snažíme se jednat férově a to samé očekáváme od vás. Pro každého klienta hledáme individuálně nejlepší možnost financování.

O nás

Ve světě financí se pohybujeme od roku 2005. Snažíme se ke všem klientům přistupovat profesionálně, lidsky a hlavně v duchu fair-play.
Financování nemovitostí nás baví, stejně tak nás baví IT. Věříme, že toto spojení nových technologií s potřebou jednoduchého získání výhodné hypotéky, má na trhu své stále důležitější místo. Chceme klientům poskytovat relevantní nabídky, které jsou určené přímo pro ně. Proto jdeme cestou poptávkového formuláře. Od klientů tím zjistíme potřebné informace a v co nejkratší možné době klientovi předložíme nabídku určenou přímo pro něho. Toto jakákoliv kalkulačka na webu nemůže dokázat. Zkracujeme tím dobu získání relevantní nabídky na minimum.
Jako svou výhodu považujeme specializaci na hypotéky.


Potřebujete půjčku na bydlení, podnikání nebo jinou potřebu?

Zadat poptávku

Nezávazně a bezpečně.