Tak už je to definitivní. Chcete se stěhovat. Máte zhruba představu o tom, jak by váš nový sen měl vypadat. Přesto ale máte pořád z hypotéky trochu obavy. Kolik budu splácet? Jak dlouho? A opravdu to náš rozpočet vůbec zvládne?

Zadat poptávku     Kalkulačka

Jak si mám vybrat správnou banku? Která hypotéka je pro mě ta pravá?

Nebojte se ničeho. V dnešní době už můžete mít jasno dřív, než byste stihli vymyslet další pochybovačnou otázku. Najeďte do naší hypoteční kalkulačky, jednoduše zadejte potřebné údaje a už za pár minut budete vědět, do jaké banky a s čím byste si měli namířit, a s jakým výsledkem odejdete. Kalkulačka vám totiž sama porovná nabídky a vybere tu nejvýhodnější, která přesně sedne vašim možnostem a také požadavkům.

Hypoteční kalkulačka

Kalkulačka srovnává hypoteční úvěry podle dotazníčku, kde vyplníte následující: účel hypotéky, obnos, který si chcete půjčit, kupní cenu nemovitosti, jak dlouho chcete splácet a dobu fixace. Výsledkem bude výše měsíční splátky za hypotéku, kterou si berete na financování nemovitosti.

Naše hypoteční kalkulačka srovnává nabídky z těchto bank:
Česká spořitelna, ČSOB banka, Equa bank, Expobank, FIO banka, Moneta bank, Hypoteční banka, Komerční banka, mBank, Oberbank, Raiffeisenbank, Sberbank, Unicredit, Wüstenrot, Českomoravská stavební spořitelna - liška, Modrá pyramida, Buřinka a také AKCENTA.

Zadat poptávku